laserowe usuwanie nietrzymania moczu, pierwszy zabieg
googleplus twitter facebook youtube
laserowe leczenie nietrzymania moczu warszawa, zadzwoń

22 400-90-26

laserowe leczenie nietrzymania moczu, telefon

+48 605 905 608

Nici Vaginal Narrover Odmłodzenie okolic krocza

Vaginal Narrower® - najnowocześniejsza minimalnie inwazyjna plastyka tkanek krocza

 

Na czym polega minimalnie inwazyjna plastyka tkanek krocza?

Plastyka krocza to procedury dążące do likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych tej okolicy ciała. Dzięki zabiegom można zwęzić zbyt luźne wejście do pochwy czy usunąć zmiany wynikające z upływu czasu i działania hormonów na kształt i wygląd okolic intymnych kobiety. Minimalnie inwazyjna plastyka krocza wykorzystuje metody i techniki jak najmniej obciążające tkanki i organizm, umożliwiając kobiecie szybki powrót do pełnej aktywności. Najnowocześniejszym zabiegiem tego typu jest Vaginal Narrower®.


Vaginal Narrower® – co to takiego?

Vaginal Narrower® to zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem innowacyjnych nici liftingujących o tej samej nazwie. Są to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy LiftTM do minimalnie inwazyjnej plastyki okolic intymnych kobiety, dzięki którym udaje się zapewnić tkankom krocza atrakcyjność i ukształtować je zgodnie z oczekiwaniami kobiety.


Kto może skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower®?

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących Vaginal Narrower®zaleca się paniom do 60 roku życia, które chcą uniknąć wysoce inwazyjnej i obciążającej procedury chirurgicznej, a przy tym:

 • chcą zlikwidować odczuwany dyskomfort fizyczny lub estetyczny, który może być skutkiem zmian w tkankach krocza i sromu, jakie powstały po przebytych porodach, lub które są efektem procesów starzenia się organizmu i zachodzących w nim zmian hormonalnych;
 • z uwagi na osobiste preferencje chcą poprawić właściwości okolic intymnych;
 • pragną odczuwać większą satysfakcję z życia seksualnego, obniżonej z powodu zbyt luźnego ujścia pochwy lub zmniejszonego napięcia mięśni okolic krocza;
 • chcą podobać się sobie i partnerowi, zwiększyć własną zmysłowość – wskazania medyczne do wykonania zabiegu Vaginal Narrower® są istotne, ale bardzo ważne są również indywidualne i subiektywne odczucia kobiety oraz jej osobiste przekonanie o potrzebie zwiększenia własnej atrakcyjności intymnej 


Jak działają nici Vaginal Narrower®?

Samokotwiczące się nici Vaginal Narrower® zaopatrzone są na obu końcach w igły, a na całej swojej długości mają osadzone maleńkie haczyki ułożone w dwóch przeciwnych kierunkach. Haczyki mocują nić w tkankach i utrzymują ją w stałej, ściśle określonej pozycji. Same nici wykonane są z polikaprolaktonu – bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru, który ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili osadzenia w tkankach. Nici z uwagi na swoją budowę pobudzają syntezy białek tkankowych – wzdłuż nich wytwarzają się kolumny z włókien kolagenu i elastyny i to one właśnie zapewniają pożądane napięcie tkanki do kilku lat po wchłonięciu nici.


Jak przebiega zabieg Vaginal Narrower®?

Zabieg Vaginal Narrower® to minimalnie inwazyjna procedura, która może być przeprowadzona w ramach chirurgii jednego dnia:

 • nie ma potrzeby hospitalizacji ani zastosowania znieczulenia ogólnego
 • stosuje się znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek.

Lekarz wykonuje w tkance małe nacięcia, przez które wprowadza nić i osadza ją pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy. Na koniec nacięcia zamykane są cienkimi szwami.


Ile nici Vaginal Narrower® wykorzystuje się podczas jednego zabiegu?

Najczęściej w tkankach krocza osadza się jedną nić – to wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt. Jedynie cięższe defekty tkanek wymagają użycia dwóch nici.


Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu Vaginal Narrower® ?

Kobieta może wrócić do pełnej aktywności już po kilku dniach od zabiegu, a życie seksualne może rozpocząć już w kilka tygodni później. Minimalne obciążenie dla ustroju - to właśnie ogromna zaleta plastyki krocza z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower® .


Jakie efekty uzyskuje się po zabiegu Vaginal Narrower®?

Procedura Vaginal Narrower® to innowacja, dzięki której uzyskuje się pożądane i trwałe efekty dwojakiego rodzaju:

 • widoczne zaraz po wykonaniu zabiegu – zależnie od podjętych działań może to być zwężone wejście do pochwy czy poprawa estetyki tkanek krocza i sromu;
 • utrzymujące się nawet wiele lat po rozpuszczeniu się polimeru, a widoczne już po 7 dniach od chwili zastosowania nici Vaginal Narrower®.


Dlaczego zabieg Vaginal Narrower® jest bardziej korzystny od procedur tradycyjnej plastyki okolic intymnych?

Zabieg Vaginal Narrower® w przeciwieństwie do tradycyjnej plastyki okolic intymnych nie obciąża organizmu zastosowaniem znieczulenia ogólnego i nie wymaga głębokiej i poważnej ingerencji w tkanki. Dla większości kobiet ważne jest też, że procedura nie wymaga hospitalizacji i długotrwałej, kilkutygodniowej rehabilitacji. Panie zaangażowane zawodowo lub obciążone osobistymi obowiązkami nie muszą stresować się wizją wyłączenia z ważnych dla nich obszarów aktywności.

Ogromny komfort daje też pewność, że w porównaniu do ingerencji wysoce inwazyjnej, zabieg Vaginal Narrower® nie skutkuje poważnymi powikłaniami i nie rodzi niebezpieczeństwa pojawienia się dyspareuni, czyli dysfunkcji objawiającej się bólem podczas współżycia.


Jakie powikłania mogą pojawić się po zabiegu Vaginal Narrower®?

Zabieg ten jest wyjątkowo bezpieczny, powikłania zdarzają się bardzo rzadko i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia. Podrażnienie i lekki dyskomfort w okolicy krocza, które mogą pojawić się bezpośrednio po zabiegu, mijają po kilku dniach, kiedy w tkankach zainicjowane zostają procesy syntezy włókien. Nowopowstałe białka przywracają kroczu elastyczność i właściwe napięcie.


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Vaginal Narrower®?

Zabiegu Vaginal Narrower® nie wykonuje się:

 • podczas miesiączki lub w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek krwawienia z dróg rodnych
 • u kobiet w ciąży
 • we wczesnej fazie połogu (do czasu samooczyszczenia się dróg rodnych kobiety)
 • u pań z podejrzeniem nowotworu narządów płciowych lub ze stwierdzoną chorobą tego typu.


Czy kobieta ma wpływ na uzyskanie pożądanych efektów zabiegu Vaginal Narrower®?

Tak, ponieważ to ona wskazuje lekarzowi, co i dlaczego chce zmienić. Powinna szczerze i bez skrępowania porozmawiać ze specjalistą podczas wywiadu o tym, czego oczekuje względem kształtu tkanek krocza i sromu czy wielkości wejścia do pochwy – bo tylko wtedy lekarz będzie mógł optymalnie wykorzystać właściwości nici, aby spełnić pragnienie zwiększenie intymnej atrakcyjności.

nietrzymanie moczu leczenie, oferta

NEWSLETTER


Wpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Ginekologia estetyczna Nietrzymanie moczu Wysilkowe nietrzymanie moczu zabieg
Zabiegi ginekologii estetycznej Nietrzymanie moczu leczenie Intimalase warszawa
Ginekologia estetyczna cennik Wysilkowe nietrzymanie moczu Incontilase warszawa
Obkurczanie pochwy Leczenie nietrzymania moczu Laserowe leczenie nietrzymania moczu
Obkurczanie pochwy cena Nietrzymanie moczu zabieg Laserowe leczenie nietrzymania moczu warszawa
Zabieg obkurczania pochwy cena Wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie Laserowe usuwanie nietrzymania moczu
Laserowe obkurczanie pochwy warszawa Jak leczyć nietrzymanie moczu Zabieg laserowy na nietrzymanie moczu
Laserowe obkurczanie pochwy cena

Copyright © 2014 BEAUTY MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl