laserowe usuwanie nietrzymania moczu, pierwszy zabieg
googleplus twitter facebook youtube
laserowe leczenie nietrzymania moczu warszawa, zadzwoń

22 400-90-26

laserowe leczenie nietrzymania moczu, telefon

+48 605 905 608

Osocze bogatopłytkowe PRP miejsc intymnych

Terapia Osoczem bogatopłytkowym PRP

Pochwa jest wyjątkowo wrażliwą okolicą kobiecego ciała i wymaga specjalnego traktowania. Dlatego w trosce o komfort naszych Klientek, dążąc do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów, wprowadziliśmy do naszej oferty zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP do zastosowania w ginekologii.

 

Jeśli chcesz:

 • zlikwidować suchość pochwy np. związaną z menopauzą i pozbyć się w ten sposób dyskomfortu podczas aktywności seksualnej
 • odmłodzić tkanki pochwy zwiotczałe na skutek upływu czasu
 • szybko i skutecznie zagoić uszkodzenia pochwy będące konsekwencją przebytych stanów zapalnych lub zabiegów chirurgicznych
 • wzmocnić efekty laserowego obkurczania pochwy lub Laserowego leczenia wysilkowego nietrzymania moczu

 terapia osoczem bogatopłytkowym PRP jest właśnie tym, czego potrzebujesz!

Unikniesz skalpela, syntetycznych preparatów i ryzyka immunologicznego.

My zadbamy o komfortowe i bezpieczne przeprowadzenie leczenia, Ty będziesz długo cieszyć się jego efektami!

 

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe, zwane w skrócie PRP (od angielskiej nazwy Plateled Rich Plasma) jest preparatem krwiopochodnym, całkowicie naturalnym i bez jakichkolwiek obcych dodatków wykorzystywanym do autologicznej odnowy tkanek (czyli przy użyciu czynników pozyskanych z własnego ciała). Znajduje się w nim kilka razy więcej niż w tej samej objętości krwi aktywnych biologicznie płytek krwi (trombocytów) i czynników wzrostu, czyli białek odpowiedzialnych za stymulację i przebieg procesów regeneracyjnych i naprawczych w organizmie. Trombocyty i czynniki wzrostu biorą udział w procesach odtwarzania ciągłości tkanek po urazach i uszkodzeniach – to dzięki nim rany szybko zarastają nową tkanką, a obszary zniszczone przez procesy zapalne ulegają regeneracji. Osocze bogatopłytkowe PRP zawiera wiele wyspecjalizowanych czynników wzrostu, z których jedne stymulują wzrost matrycy między komórkami, inne indukują wzrost naczyń krwionośnych i podziały komórkowe, jeszcze inne pobudzają wzrost i różnicowanie się komórek oraz wytwarzanie kolagenu lub też wzrost komórek specjalistycznych. Wszystkie razem, wespół z płytkami krwi, prowadzą do szybkiego i skutecznego odmłodzenia i regeneracji: od poziomu komórek i włókien tworzących strukturę tkanek aż po unaczynienie.

 

Dlaczego osocze bogatopłytkowe PRP wykorzystywane jest w ginekologii?

Pochwa i okolice intymne wykazują naturalną wilgotność i sprężystość, warunkujące właściwą funkcjonalność tych obszarów kobiecego ciała i ich ochronę przed uszkodzeniami. Na skutek toczących się stanów zapalnych, przebytych zabiegów medycznych w rejonie okolic intymnych, przyjmowania antybiotyków lub innych leków oraz w wyniku starzenia się organizmu i związanych z tym zmian hormonalnych dochodzi do zaburzeń w procesie nawilżania, redukcji jędrności tkanek, wzrostu ich podatności na uszkodzenia i spadku satysfakcji z pożycia seksualnego. Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje znajdujące się w tkankach pochwy fibroblasty do wytwarzania kolagenu, a komórki macierzyste do namnażania się. W efekcie powstają nowe włókna sprężyste, poprawia się ukrwienie okolicy, tkanki pochwy zostają zregenerowane i odnowione, stają się bardziej jędrne, nawilżone i odporne, a to przekłada się na większy komfort kobiety.

 

Jak uzyskuje się koncentrat bogatopłytkowy PRP do zastosowania w ginekologii?

Procedura pozyskiwania bogatego w płytki krwi i czynniki wzrostu osocza PRP do wykorzystania w ginekologii nie różni się od sposobu jego uzyskiwania z przeznaczeniem do zastosowania na inne rejony ciała. Niewielką próbkę krwi Pacjentki poddaje się odwirowaniu w specjalnie przystosowanej do tego aparaturze i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego. Uzyskuje się w ten sposób unikalny produkt, całkowicie zgodny z właściwościami biologicznymi tkanek Pacjentki, który później jest aplikowany do tkanek pochwy.

 

Od czego zależy biologiczna skuteczność preparatu bogatopłytkowego PRP?

Najważniejszym parametrem jest tu wysokość koncentracji płytek krwi i czynników wzrostu w uzyskanym preparacie osocza. Z licznym badań naukowych wynika, że im ta koncentracja jest wyższa, tym skuteczniej stymulowane są procesy naprawcze tkanek. Minimalne stężenie terapeutyczne płytek krwi dla skutecznego pobudzenia procesów rewitalizacji i regeneracji to ponad 1.000.000 plt/µl (1 milion płytek krwi na mikrolitr), co oznacza, że w odniesieniu do normalnej krwi osocze bogatopłytkowe powinno być ok. 6-7x bardziej skoncentrowane. Takie parametry uzyskuje się jedynie przy użyciu certyfikowanego, najwyższej jakości sprzętu do odwirowywania krwi – wykorzystywanego w naszej Klinice.

 

Wierni naszej misji, zapewniamy skuteczność stosowanych preparatów i najwyższe standardy obsługi, a nasi specjaliści gwarantują precyzyjne wykonanie zabiegów i ich pełne bezpieczeństwo. Już dziś umów się na zabieg rewitalizacji pochwy bez użycia skalpela!

 

Jak wygląda zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadzany jest w trzech etapach.

 

Etap 1:

Pobranie krwi żylnej od Pacjentki – procedura nie różni się od pobierania krwi do badań laboratoryjnych, przeprowadzana jest na czczo.

Etap2:

Uzyskanie koncentratu bogatopłytkowego z pobranej próbki krwi – według schematu opisanego powyżej.

Etap 3:

Iniekcja koncentratu bogatopłytkowego do tkanek pochwy.

 

Jak długo trwa zabieg?

Cała procedura zajmuje kilkadziesiąt minut, maksymalnie do godziny.

 

Czy terapię osoczem bogatopłytkowym PRP wykonuje się w serii?

Aby uzyskać optymalne i długotrwałe efekty, zaleca się trzykrotne powtórzenie zabiegu. Kolejne sesje powinny następować w odstępach 7-10-dniowych.

Jeśli Pacjentka chce wzmocnić efekty laserowego obkurczania pochwy, pierwszy zabieg z wykorzystaniem koncentratu bogatopłytkowego PRP wykonuje się 7 dni przed laseroterapią, drugi – w dniu laseroterapii, a trzeci – 7-10 dni później.

 

Dla kogo przeznaczona jest terapia osoczem bogatopłytkowym PRP?

Skorzystać z niej mogą wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, które:

 • chcą poprawić stan i funkcjonalność tkanek pochwy
 • chcą pozbyć się dyskomfortu podczas współżycia seksualnego
 • są alergiczkami i nie mogą skorzystać z innych możliwości odnowy tkanek pochwy
 • chcą  uzyskać trwałe i mierzalne efekty, a jednocześnie uniknąć interwencji chirurgicznej.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 605-905-608. Czekamy również na maile z zapytaniami od Państwa pod adresem rejestracja@beautymed.com.pl lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się po lewej stronie.

 

Czy stosowanie osocza bogatopłytkowego jest bezpieczne?

Tak. PRP jest preparatem w 100% biokompatybilnym i autologicznym, czyli pozyskanym z własnych tkanek, zatem jego zastosowanie nie niesie ryzyka wystąpienia odpowiedzi układu immunologicznego, która mogłaby doprowadzić do nietolerancji lub reakcji odrzucających zastosowany preparat – jak mogłoby się zdarzyć w przypadku użycia produktu o innym pochodzeniu. Wykluczone są także reakcje alergiczne i ryzyko zarażenia się chorobą przenoszoną przez krew.

Bezpieczeństwo zabiegu gwarantuje dodatkowo stosowany w naszej Klinice bezwzględny reżim higieniczny.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do przeciwwskazań należą:

 • ciąża
 • laktacja
 • nowotwory
 • choroby krwi.

Ważne: należy poinformować lekarza przed zabiegiem o wszystkich przyjmowanych preparatach leczniczych, szczególnie rozrzedzających krew, sterydach, lekach stosowanych stale.

 

Jakie efekty uzyskuje się po zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP?

Efekty zabiegu to:

 • bardziej sprężysta, lepiej nawilżona pochwa
 • likwidacja uczucia suchości, dyskomfortu i bólu podczas współżycia
 • redukcja lub likwidacja objawów ze strony pochwy związanych z menopauzą: zwiotczenia tkanek, uczucia suchości
 • przywrócenie właściwego pH pochwy i odbudowa środowiska korzystnego dla naturalnej mikroflory pochwy
 • wzmocnienie efektów laserowego obkurczenia ścianek pochwy.

Aby uzyskać wymienione efekty, trzeba czasu na wytworzenie nowych komórek i włókien oraz rozwój unaczynienia – osocze bowiem stymuluje tkanki do rewitalizacji i regeneracji. Procesy te przebiegają z podobną biologiczną szybkością, ale w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjentki i zaawansowania zmian, które podaje się terapii, pożądane efekty uzyskuje się w każdym przypadku w innym czasie.

 

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 605-905-608.
Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zapiszemy na konsultacje z lekarzem.

nietrzymanie moczu leczenie, oferta

NEWSLETTER


Wpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Ginekologia estetyczna Nietrzymanie moczu Wysilkowe nietrzymanie moczu zabieg
Zabiegi ginekologii estetycznej Nietrzymanie moczu leczenie Intimalase warszawa
Ginekologia estetyczna cennik Wysilkowe nietrzymanie moczu Incontilase warszawa
Obkurczanie pochwy Leczenie nietrzymania moczu Laserowe leczenie nietrzymania moczu
Obkurczanie pochwy cena Nietrzymanie moczu zabieg Laserowe leczenie nietrzymania moczu warszawa
Zabieg obkurczania pochwy cena Wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie Laserowe usuwanie nietrzymania moczu
Laserowe obkurczanie pochwy warszawa Jak leczyć nietrzymanie moczu Zabieg laserowy na nietrzymanie moczu
Laserowe obkurczanie pochwy cena

Copyright © 2014 BEAUTY MED. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl